Pristatymo metu pirkome dvi pagalves "Magnoflex", vasarinę antklodę ir automobilio užklotą sėdynėms. Minkštas ir malonus audinys automobilio sėdynei. Esu patenkinta Jūsų šiais gaminiais. Pagalvės švelnios, minkštos, natūraliai kvėpuoja bei išgarina susikaupusį prakaitą. Miegant gerėja savijauta. Nustoja skaudėti galvą, praėjo alergijos požymiai. Miegas tapo gilus. Su šiais gaminiais jaučiama ypatinga šiluma, kuri mažina skausmą, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius, gydo nuo reumato ir sąnarių ligų. Uab "Merkurita" gaminiais esu patenkinta ir naudosiu juos visada. Ačiū, kad esate Jūs su mumis.   Živilė K.

Jūsų produkcija "Magnoflex" paklotu ir pagalve naudojuos jau 2,5 metų. Esu labai patenkinta. Kadangi turiu didelių problemų su stuburu tai man šis paklotas ir pagalvė išsigelbėjimas. Man ženkliai pagerėjo savijauta, sumažėjo  skausmai. Nenaudoju tiek medikamentų. Susitvarkė  cholesterolis. Ryte atsikėlus jaučiuosi energinga ir pailsėjusi, sumažėjo įtampa. Vyras nustojo knarkti ir pasidarė mažiau irzlus, ramesnis. Esam verslininkai todėl nervų ir įtampos užtenka. Rekomenduoju visiems. Pinigai reikalingi kai esame sveiki... Dėkoju UAB "Merkurita" už gerą savijautą ir rūpinimosi mūsų sveikata. Ačiū labai.   Vita K.

Pirkome patiesalą "Camel". Iškart po savaitės miego stabilizavosi miegas. Ryte jaučiamės išsimiegoja, pailsėja, miegas gilus ir naktį daugiau nepabundu. Esam labai dėkingi už malonų konsultantės darbą, informavimą. Labai patinka paklotas. Nebereikia šalti šaltais žiemos rytais ir vakarais.   Veslava U.

Įsigijau Merkurita magnoflex paklotą 2018-12. Nuo tos dienos mano lova tapo reabilitacijos salonu mano kūnui. Po sunkios darbo dienos nurimsta mano pavargusiu sąnariu skausmas, puikiai atsipalaiduoja nervų sistema, nebeprireikė nuskausminamųjų vaistų po kojos traumos, laukiant magnetinio rezonanso tyrimo. Gilaus ir ramaus miego dėka atsikeliu ir pradedu dieną žvali ir energinga. Dukra džiaugiasi magnetiniais magnoflex vidpadžiais. Kojų pėdos nebešąla. Esu labai patenkinta pirkiniu. Rekomenduoju :)  Valentina

 

Jau septinti metai naudoju "Magnoflex" paklotą bei pagalves. Šie metai tikrai patvirtino visas teigiamas šio patalo savybes. 100 proc. komfortas ir sveikata. Nustojo varginti kojų ir nugaros skausmai. Dingo migrena ir chroniški viršutinių kvėpavimo takų dažni uždegimai. Miegas puikus, kiekviena naktis- sielos ir kūno poilsis. Tikrai rekomenduoju visiems. Ačiū kad esate, ačiū už sveikatą. Violeta U. 

Iš Jūsų įmonės įsigijusi Magnoflex čiužinuką bei pagalvę miegodama jaučiuosi kaip rojuje. Anksčiau labai ilgai vartydavausi lovoje kol užmigdavau, o dabar padedu galvą  ir ... Čiužinys išsprendė nugaros skausmus, mėšlungis nebetraukia kojų.Jaučiuosi tiesiog puikiai. Tad visai Jūsų komandai linkiu sėkmės ir kuo daugiau pirkėjų. Su pagarba Juzefa P.

Aš turiu čiužinuką su magnetukais ir labai patenkinta gaminiu. Man mažiau skauda nugaros ir kojų sąnariai geriauišsimiegu. Sumažėjo alerginiai reiškiniai. Ačiū už gaminį.Anksčiaus visą laiką reikėjo nedarbingumo dėl ligos, o dabar jau 3 metus neturėjau nedarbingumo.  Ana J.

Esu Jūsų klientė jau daug metų.Miegu jūsų patalynėje, kuria esu labai patenkinta. Žiema - nešalu, vasara-nekaistu. Labai patinka vasarinė antklodė, tai kai anūkai svečiuojasi pas mane, man nebetenka ja užsikloti. O dabar esu ypač patenkinta naujais magnoterapijos gaminiais. Nuo jaunystės turiu problemą su kaklu, tai niekaip nepritaikydavau pagalvės. O su dabartine pagalve atsikeliu be skausmo. Paklotas šildo nugarą tai ir stuburo skausmo naktį nebėra. Esu labai labai patenkinta šia patalyne - gydytoja. Dėkui, kad esate ir palengvinate mums gyvenimą. Sėkmės  Ona R.