Pristatymo metu pirkome dvi pagalves "Magnoflex", vasarinę antklodę ir automobilio užklotą sėdynėms. Minkštas ir malonus audinys automobilio sėdynei. Esu patenkinta Jūsų šiais gaminiais. Pagalvės švelnios, minkštos, natūraliai kvėpuoja bei išgarina susikaupusį prakaitą. Miegant gerėja savijauta. Nustoja skaudėti galvą, praėjo alergijos požymiai. Miegas tapo gilus. Su šiais gaminiais jaučiama ypatinga šiluma, kuri mažina skausmą, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius, gydo nuo reumato ir sąnarių ligų. Uab "Merkurita" gaminiais esu patenkinta ir naudosiu juos visada. Ačiū, kad esate Jūs su mumis.   Živilė K.

Jūsų produkcija "Magnoflex" paklotu ir pagalve naudojuos jau 2,5 metų. Esu labai patenkinta. Kadangi turiu didelių problemų su stuburu tai man šis paklotas ir pagalvė išsigelbėjimas. Man ženkliai pagerėjo savijauta, sumažėjo  skausmai. Nenaudoju tiek medikamentų. Susitvarkė  cholesterolis. Ryte atsikėlus jaučiuosi energinga ir pailsėjusi, sumažėjo įtampa. Vyras nustojo knarkti ir pasidarė mažiau irzlus, ramesnis. Esam verslininkai todėl nervų ir įtampos užtenka. Rekomenduoju visiems. Pinigai reikalingi kai esame sveiki... Dėkoju UAB "Merkurita" už gerą savijautą ir rūpinimosi mūsų sveikata. Ačiū labai.   Vita K.

Pirkome patiesalą "Camel". Iškart po savaitės miego stabilizavosi miegas. Ryte jaučiamės išsimiegoja, pailsėja, miegas gilus ir naktį daugiau nepabundu. Esam labai dėkingi už malonų konsultantės darbą, informavimą. Labai patinka paklotas. Nebereikia šalti šaltais žiemos rytais ir vakarais.   Veslava U.