Merkuritos patalyne naudojuosi ilgiau nei 6 metus. Nors iš pradžių pasirodė, kad tai labai brangus malonumas, bet ne trupučio nepasigailėjau šiuo pirkiniu. Savo lovoje jaučiu komfortą ir rytais nenoriu lipti iš lovos, o vakare nesulaukiu kada vėl atsigulsiu į savo nuostabius patalus. Kartu mano nuomonei pritaria ir mano šuniukas, o šunys manau jaučia kas sveika ir naudinga.

Jūratė  Šalkauskienė Ignalina

 

Merkuritos patalynę naudoju jau 5 metus. Esu patenkinta, nes miegas būna kokybiškas. Norisis ilgiau pamiegoti. Yra šilta ir malonu. Ryte atsikeliu pailsėjusi. Diena būna gera ir nuotaikinga

Aldona  Beliauskienė

 

Jūsų patalynės komplektus du viengulius įsigyjau, net gerai nebepamenu, bet kažkur prieš 6 metus. Esu labai patenkinta šituo Jūsų gaminiu. Ji pateisino visus mano poreikius. Žiemos metu labai smagu atsigulti į šiuos patalus, nes pastovi temperatūra, masažuoja, sumažėjo nugaros skausmai. Labai patogu nes nereikia naudoti papildomų užvalkalų, miegu natūralioje, nevilktoje. Pagerėjo miego kokybė, ryte pailsėjusi kokybiškai. Labai patinka paklotas, nes jis labai minkštas ir puikiai atlieka savo funkciją.Patinka, nes nesudėtinga priežiūra. Taip pat patalynė labai gražios išvaizdos, galima nekloti ant viršaus jokių paklotų. Vasarinė ypač imponuoja savo lengvumu ir gražiu dizainu. Miegu kaip gėlių pievoje.

Irma Ingočienė  Radviliškis

 

Esam pirkę prieš daug metų antklodes (žiemines ir vasarines) ir pagalves ortopedines. Esam labai patenkinti.

R. Ivanauskienė

 

Patalynė – tai poilsio oazė. Norisi joje miegoti ir neatsikelti. Susisupus į antklodę galima ilsėtis. Pradėjusi ją naudoti ir turėti, kiekvieną rytą atsikeliu pailsėjusi. Visais metų laikais patalynė prisitaiko prie mano kūno temperatūros. Pristatymo metu sužinojaua naujovių apie paklotą. Šią patalynę rekomenduoju pažystamų žmonių ratui. Ir švaros atžvilgiu labai patiko.

Henrita Kateivienė  Mažeikiai

Labas vakaras, „Merkuritos patalynės komplektai nuostabūs. Kupriaus vilna puiki, smagu joje miegoti, poilsis nuostabus.Avelis pagalvėlė smagi vaikams miegoti. Miela veidukui, galvelei, poilsis puikus.Anūkai mėgsta vilnones pagalvėles, užklotus ir paklotus.                                       Labai puikūs gaminiai „Merkuritos“ :)

Julija Logoiko  Marijampolė

 

Labai ačiū, mes turime „Merkuritos“ patalus ir naudojame ją apie 6 metus. Ji mums patinka, kad neprakaituoji. Gerai dėvisi. Mes turoime „Merkuritos“ kupranugario vilnos. Patinka ne tik mums, bet ir anūkams, jiems šilta, minkšta.Kam yra galimybės , įsigykite. Dar mes tapkutes dėvime, jos yra nuostabios.

Regina Baranauskienė  Šiauliai

 

Vilnonė patalynė padeda nuo skausmo, labai gerai tiems kas labai prakaituoja. Esu labai patenkinta, kad jį įsigyjau. Linkėčiau visiems įsigyti. Ačiū, kad tokią reklamuojat ir parduodat. Ant kaklo nuo gerklės skausmo, naudoja dukra ji irgi labai patenkinta. Kūnas impulsuoja, kūnas pailsi. Pajutau didelį atsipalaidavimą. Įsigiję šią patalynę pajutau tikrą palaimą,  ir jūsų sveikata bus garantuota.

Sonata Griciuvienė  Mažeikiai