p6-18aa0dd7373c7f0d3303e1f846923f05.jpg

NATŪRALIOS VILNOS GAMINIAI

Kaip  miego metu atstatysime energiją, labai priklauso nuo pasirinktos pagalvės. Taisyklingą kūno padėtį miego metu turi užtikrinti lova, čiužinys ir be abejo pagalvė. Pagalvės turi būti tinkamo dydžio, formos, pagamintos iš patikrintų ir patikimų orui laidžių ir higieną užtikrinančių aukštos kokybės žaliavų. Būtent tokios yra „Merkuritos“ pagalvės. Jas lengva pritaikyti kiekvienam ir taip užtikrinti teisingą galvos, kaklo ir stuburo padėtį, nes pagalvės aukštis ir kietumas reguliuojamas.

 

Pagalvė „Classic“ ir „Flora“

Kiekvienam mėgstančiam klasiką ir gamtos grožį. Viršutinė dalis: satinas dygsniuotas su natūralios vilnos pluoštu. Pagalvė laidi orui, galima keisti jos aukštį. Papildomai pridedama užpildo pakuotė.

Pagalvė SPW „Merino“

Užtikrina komfortišką miegą, yra higieniška, vertinama už natūralią vilnos spalvą ir vilnos savybes. Tai natūralios švelniakailių „Merino“ avių veislės vilnos pūko pagalvė. Pagalvė laidi orui, galima keisti jos aukštį. Papildomai pridedama užpildo pakuotė.

 

Pagalvė SPW „Camel“

Ypač šiltas ir minkštas būdingos kupranugario vilnos spalvos „Camel“ pagalves pamėgo dizaineriai ir praktiškumą vertinantys klientai. Pagalvė laidi orui, galima keisti jos aukštį. Papildomai pridedama užpildo pakuotė.

 

Antklodės

Praktiška, stilinga, orui laidi, jauki ir kokybiška antklodė – tai miegui skirta sistemos karalienė. Pirmiausiai ką įvertina kiekvienas atsigulęs į lovą yra antklodė.  „Merkurita“ siekia, kad Jūs pajustumėte daug teigiamų emocijų po puikios kokybės vilnone antklode.

Antklodė SPW „Merino“

Stilinga, tinkančią bet kokiame miegamojo interjere, natūralaus vilnos pūko antklodę sukūrė Lietuvos dizaineriai, o audinį pagamino Italijos Toskanos regiono meistrai. Švelniai minkštos ir labai populiarios. SPW „Merino“ avių veislės vilnos pūko antklodės gali būti viengulės, dvigulės arba pasiūtos pagal kliento pageidaujamus matmenis.

 

Antklodė SPW „Camel“

Lengvos, ypač šiltos ir ilgaamžės SPW „Camel“ antklodės labai vertinamos išrankių, aukštą kokybę mėgstančių klientų. Rafinuotas piešinys suteikia žavesio bet kuriame miegamajame. SPW „Camel“ su kupranugarių vilna antklodės gali būti standartinių ir klientų pageidaujamų išmatavimų.

 

Antklodė „Classic“

Klasika vertinama visais laikais architektūroje, mene, aprangoje ir be abejo miegamajame. Mūsų klientai mielai renkasi klasikinę „Merkuritos“ patalynės gaminių liniją. Tokia praktiška pagal šiuolaikiškas technologijas iš natūralaus satino ir pluoštinės vilnos pluošto pagamintos antklodės nukelia mus į vaikystę ir kartu dovanoja modernumą, komfortą, mėgavimąsi poilsiu kiekvienam. Antklodės gali būti standartinių ir klientų pageidaujamų išmatavimų.