Verta rinktis mus, nes ..

Norime, kad po kiekvieno susitikimo su mumis Jūsų gyvenimas taptų kokybiškesnis ir sveikesnis. Seniai supratome, kad mūsų klientų gyvenime nėra smulkmenų. Labai svarbu: šeima, artimieji, draugai, darbas, karjera... Bet nuoširdžiai tuo džiaugtis galima tik tada, kai esame sveiki. Mes didžiuojamės, kad galime Jums pasiūlyti ne šiaip daiktus, o produktus, kurie suteikia gyvenimui pilnatvės, pabrėžia Jūsų individualumą, gerina savijautą ir padeda siekti svajonių.
 

Profesionalus ir kompetetingas gaminių Jums parinkimas – mūsų kasdienybė

„Merkuritos“ komanda nuolat rūpinasi, kad gaminami ir platinami gaminiai suteiktų Jums didžiausią naudą. Lankomės didžiausiose ir prestižiškiausiose parodose bei seminaruose. Pastoviaikeliame kvalifikaciją tam, kad atrinktume pačias geriausias žaliavas, patikimus ir patikrintus gaminius. Mūsų su Jumis pasidalintos žinios apie produkciją leis ją kasdieną naudotis paprastai ir su didžiausia nauda Jūsų sveikatai.

Iki smulkmenų aukšta kokybė

Gamyboje siekiame tik aukščiausios kokybės  ir standartų. Dirbame su patikimais ir profesionaliais partneriais, kurie naudoja naujausius mokslo pasiekimus žmogaus sveikatinimo srityje, todėl gaminiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Rūpinimasis Jumis - mūsų klientu

Mes džiaugiamės, kad Jūs vertinate kokybę ir stengiamės greitai ir patogiu Jums laiku pristatyti gaminius. Nemokamas pristatymas, nuolaidos pastoviems klientams, garantija ir malonios staigmenos kiekvienam pasirinkusiam „Merkuritą".

Patikrinta- geriau vieną kartą susitikti ir pamatyti, negu daug kartų išgirsti

Kartais ir atsitiktinis susitikimas yra naujų ir vertingų atradimų pradžia. Mes nuolat nuoširdžiai ieškome galimybių susitikti ir pabendrauti su bendraminčiais sveikesnio ir kokybiškesnio gyvenimo. Pastoviai organizuojami susitikimai. „Merkuritos" darbuotojai džiaugiasi, kad bendravimas su bičiuliais lydi naujas žinias, teigiamas emocijas ir atradimus.