Verta rinktis mus, nes ..

Norime, kad po kiekvieno susitikimo su mumis Jūsų gyvenimas taptų kokybiškesnis. Seniai supratome, kad mūsų klientų gyvenime nėra smulkmenų. Labai svarbu: šeima, artimieji, draugai, darbas, karjera... Bet nuoširdžiai tuo džiaugtis galima tik tada, kai esame sveiki. Mes didžiuojamės, kad galime Jums pasiūlyti ne šiaip daiktus, o produktus, kurie suteikia gyvenimui pilnatvės, pabrėžia Jūsų individualumą, gerina savijautą ir padeda siekti svajonių.

Profesionalus ir kompetetingas gaminių Jums parinkimas – mūsų kasdienybė
„Merkuritos“ komanda nuolat rūpinasi, kad gaminami ir platinami gaminiai suteiktų Jums didžiausią naudą. Lankomės didžiausiose ir prestižiškiausiose parodose bei seminaruose. Nuolat keliame kvalifikaciją tam, kad atrinktume pačias geriausias žaliavas, patikimus ir patikrintus gaminius. Mūsų informacija apie produkciją leis  kasdien ja naudotis paprastai ir naudingai.
 
Iki smulkmenų aukšta kokybė
Gamyboje siekiame tik aukščiausios kokybės  ir standartų. Dirbame su patikimais ir profesionaliais partneriais, kurie naudoja medžiagas ir technologijas atitinkančias Jūsų lūkesčius.
 
Rūpinimasis Jumis - mūsų klientais
Mes džiaugiamės, kad Jūs vertinate kokybę ir stengiamės greitai ir patogiu Jums laiku pristatyti gaminius. Nemokamas pristatymas, nuolaidos klientams, garantijos ir malonios staigmenos kiekvienam pasirinkusiam „Merkuritą".
 
Patikrinta:  geriau vieną kartą susitikti ir pamatyti, negu daug kartų išgirsti
Kartais ir atsitiktinis susitikimas yra naujų ir vertingų atradimų pradžia. Mes nuolat nuoširdžiai ieškome galimybių susitikti ir pabendrauti su bendraminčiais, siekiančiais sveikesnio ir kokybiškesnio gyvenimo. Nuolat organizuojamuose susitikimuose „Merkuritos" darbuotojai džiaugiasi, kad bendravimas su bičiuliais suteikia naujų žinių, teigiamų emocijų ir atradimų.